Základy efektivního využití počítače

E-learningový kurz v Moodlu, který uvede do prostředí počítačové sítě lékařské fakulty v Hradci Králové. Seznámí uživatele se základy efektivní práce v operačním systému Windows XP, ukáže jak používat Word i jinak než psací stroj. Pomůže s nastavením fakultní bezdrátové sítě.

Základy efektivního využití počítače je E-learningový kurz v systému Moodle, který je provozován na Lékařské fakultě v Hradci Králové.

• Cílem kurzu je seznámit uživatele s nízkou počítačovou gramotností s operačním systémem  Windows XP, který je používán na většině počítačů zapojených ve fakultní síti.
  • Krom vlastního prostředí Windows XP je v kurzu dále rozebíráno základní i pokročilé použití textového editoru Word z balíku MS Office 2003 na příkladu tvorby odborné publikace.
  • Pro usnadnění bezdrátového přístupu k Eduroamu, je v kurzu obsažen praktický návod.
  • Pokročilejším uživatelům mohou být užitečné odkazy na externí zdroje.

Pro přístup do kurzu využijte Váš fakultní login, klíč k zápisu je "IT1". Pokud fakultní login nemáte, přihlašte se jako host.

Základy efektivního využití počítače 12.3.2016 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License