Praktický atlas lékařské parazitologie II.

Interaktivní a dále se vyvíjející parazitologický atlas volně přístupný na síti Internet. Jeho cca 400 fotografii (doplněných podrobným učebním textem) není určeno pouze pro zdravotnické školy a lékařské fakulty, při přípravě k atestaci z lékařské mikrobiologie nebo kolegům se zájmem o obor, ale rádi bychom zaujali opravdu kohokoliv.

html Praktický atlas lékařské parazitologie II. Přejít - Praktický atlas lékařské parazitologie II.Otevřít v novém okně - Praktický atlas lékařské parazitologie II. 11.2.2011 kdokoli Creative Commons License

Klíčová slova: parazitologie, atlas, lékařská, parazitologie, atlas, lékařská

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Probíhá recenzní řízení

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 2
rating
uživatelské hodnocení
hodnotit

autor: Miroslav Förstl, Zuzana Čermáková, Barbora Voxová, Vladimír Buchta, Libuše Kolářová, Vladimír Bádr, Petr Prášil | pracoviště: Ústav klinické mikrobiologie | publikováno: 14.2.2011 | poslední úpravy: 1.6.2012
citace: Förstl Miroslav, Zuzana Čermáková, Barbora Voxová, Vladimír Buchta, Libuše Kolářová, Vladimír Bádr, Petr Prášil: Praktický atlas lékařské parazitologie II.. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty v Hradci Králové [online] 14.2.2011, poslední aktualizace 1.6.2012 [cit. 2017-07-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfhk.cuni.cz/clanky.php?aid=37>. ISSN 1803-280X.