Komplexní léčba gastrointestinálních zhoubných nádorů

Podklady k přípravě studentů LFHK ke zkoušce z onkologie a radioterapie: přehledná prezentace zabývající se základními charakteristikami a léčbou nádorů jícnu, žaludku, jater, žlučníku a žlučových cest, konečníku, tlustého střeva a anu. Text je doplněn o obrázky z plánování radioterapie nejčastějších typů gastrointestinálních zhoubných onemocnění.

Přílohy:

Klíčová slova: onkologie, zhoubný nádor, GIT

autor: Jiří Petera, Igor Sirák, Josef Dvořák, Milan Vošmik | pracoviště: Klinika onkologie a radioterapie | publikováno: 3.9.2012 | poslední úpravy: 6.9.2012
citace: Petera Jiří, Igor Sirák, Josef Dvořák, Milan Vošmik: Komplexní léčba gastrointestinálních zhoubných nádorů. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty v Hradci Králové [online] 3.9.2012, poslední aktualizace 6.9.2012 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfhk.cuni.cz/clanky.php?aid=58>. ISSN 1803-280X.