Epomed.cz: E-learning popáleninové medicíny

Epomed.cz je multimediální učební portál dostupný v elektronické podobě na internetu pro studenty medicíny i další zdravotnické pracovníky. Portál je rozdělen na výukovou část, testovací část a pomocnou část. Výuková část zahrnuje výukové texty vč. tabulek, grafů a fotodokumentace, a řadu kazuistik. V testovací části si můžete ověřit vaše znalosti. V pomocné části jsme pro vás připravili Rejstřík medicínských pojmů vztažných k popáleninové medicíně; a dále Fórum, kde nám můžete sdělit vaše dotazy a postřehy.

Projekt Epomed.cz vzniká na podporu e-learningu jako moderního způsobu individuální výuky přes internet na Fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové a Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Portál se zabývá epidemiologií, patofyziologií, klinickými stavy, léčbou a následnou rehabilitační péčí termických traumat. Jedná se o kombinaci textů, obrázků a schemat. Bezprostředně na výukovou část navazují kazuistiky a cvičné testy k ověření získaných znalostí. Předností projektu je jeho snadná rozšiřitelnost o další kapitoly a nové poznatky, a tím stálá aktuálnost předkládaných informací.

html Epomed.cz: E-learning popáleninové medicíny Přejít - Epomed.cz: E-learning popáleninové medicínyOtevřít v novém okně - Epomed.cz: E-learning popáleninové medicíny 14.9.2010 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: popálení, popáleniny, traumatologie, plastická chirurgie

4-D hodnocení:

Skripta a návody
Edukační weby a atlasy
Digitální video
Prezentace a animace
Obrazový materiál – kasuistiky
E-learningové kurzy (LMS)
result
Probíhá recenzní řízení

Základní úroveň
Pokročilá úroveň
Specializační úroveň
Komplexní úroveň

Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 2
rating
uživatelské hodnocení
hodnotit

Creative Commons LicenseObsah článku podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně 3.0 Česko
autor: Leo Klein, Ondřej Malý, Jakub Čivrný | pracoviště: Katedra chirurgie | publikováno: 14.9.2010 | poslední úpravy: 21.5.2012
citace: Klein Leo, Ondřej Malý, Jakub Čivrný: Epomed.cz: E-learning popáleninové medicíny. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty v Hradci Králové [online] 14.9.2010, poslední aktualizace 21.5.2012 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfhk.cuni.cz/clanky.php?aid=21>. ISSN 1803-280X.