Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál LF
Projekt MEFANET (MEdical FAculties Educational NETwork)
Lékařská fakulta v Hradci Králové
Karlova univerzita v Praze

Epomed.cz: E-learning popáleninové medicíny

Epomed.cz: E-learning popáleninové medicíny

Epomed.cz je multimediální učební portál dostupný v elektronické podobě na internetu pro studenty medicíny i další zdravotnické pracovníky. Portál je rozdělen na výukovou část, testovací část a pomocnou část. Výuková část zahrnuje výukové texty vč. tabulek, grafů a fotodokumentace, a řadu kazuistik. V testovací části si můžete ověřit vaše znalosti. V pomocné části jsme pro vás připravili Rejstřík medicínských pojmů vztažných k popáleninové medicíně; a dále Fórum, kde nám můžete sdělit vaše dotazy a postřehy.


Projekt Epomed.cz vzniká na podporu e-learningu jako moderního způsobu individuální výuky přes internet na Fakultě vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové a Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Portál se zabývá epidemiologií, patofyziologií, klinickými stavy, léčbou a následnou rehabilitační péčí termických traumat. Jedná se o kombinaci textů, obrázků a schemat. Bezprostředně na výukovou část navazují kazuistiky a cvičné testy k ověření získaných znalostí. Předností projektu je jeho snadná rozšiřitelnost o další kapitoly a nové poznatky, a tím stálá aktuálnost předkládaných informací.

Odkazy:
Odkaz   Datum Přístupnost [?] Klinicky citlivé [?] Licence
html Epomed.cz: E-learning popáleninové medicíny Přejít - Epomed.cz: E-learning popáleninové medicínyOtevřít v novém okně - Epomed.cz: E-learning popáleninové medicíny 14.9.2010 přístup řízen na externím úložišti Creative Commons License

Klíčová slova: popálení, popáleniny, traumatologie, plastická chirurgie

4-D hodnocení:

typ
Skripta a návody
typ
Edukační weby a atlasy
typ
Digitální video
typ
Prezentace a animace
typ
Obrazový materiál – kasuistiky
typ
E-learningové kurzy (LMS)
result
Probíhá recenzní řízení

level
Základní úroveň
level
Pokročilá úroveň
level
Specializační úroveň
level
Komplexní úroveň
   
Zvolte prosím dosaženou úroveň vzdělání a poté ohodnoťte výukový materiál především z hlediska vhodnosti materiálu pro samostudium.
Student – student bakalářského nebo magisterského stupně
Absolvent – absolvent bakalářského nebo magisterského stupně
Ph.D. absolvent – postgraduální student, absolvent Ph.D. studia, odborný asistent, ...
 

počet uživatelů, kteří již hodnotili: 2
100.0 %
rating
uživatelské hodnocení
hodnotit

Creative Commons LicenseObsah článku podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně 3.0 Česko
autor: Leo Klein, Ondřej Malý, Jakub Čivrný | pracoviště: Katedra chirurgie | publikováno: 14.9.2010 | poslední úpravy: 21.5.2012
citace: Klein Leo, Ondřej Malý, Jakub Čivrný: Epomed.cz: E-learning popáleninové medicíny. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty v Hradci Králové [online] 14.9.2010, poslední aktualizace 21.5.2012 [cit. 2019-07-17] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfhk.cuni.cz/clanky.php?aid=21>. ISSN 1803-280X.
 

Komentáře a diskuse

Vložit nový příspěvek:

Autor / e-mail: [ přihlášení/ověření uživatele ]
Titulek:
Text:
 
 Přidat štítek:   Štítek odeslán, děkujeme