Komplexní léčba zhoubných nádorů ORL oblasti

Podklady k přípravě studentů LFHK ke zkoušce z onkologie a radioterapie: přehledná prezentace zabývající se základními charakteristikami a léčbou zhoubných nádorů v oblasti hlavy a krku. Obsah je vhodný k přípravě studentů 5. ročníku ke zkoušce z onkologie a radioterapie. Text je doplněn o obrázky z plánování radioterapie nejčastějších typů onemocnění.

Přílohy:

Klíčová slova: onkologie, zhoubný nádor, ORL

autor: Jiří Petera, Milan Vošmik, Igor Sirák | pracoviště: Klinika onkologie a radioterapie | publikováno: 3.9.2012 | poslední úpravy: 6.9.2012
citace: Petera Jiří, Milan Vošmik, Igor Sirák: Komplexní léčba zhoubných nádorů ORL oblasti. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty v Hradci Králové [online] 3.9.2012, poslední aktualizace 6.9.2012 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfhk.cuni.cz/clanky.php?aid=56>. ISSN 1803-280X.