Komplexní léčba zhoubných nádorů mužských pohlavních orgánů

Podklady k přípravě studentů LFHK ke zkoušce z onkologie a radioterapie: přehledná prezentace zabývající se základními charakteristikami a léčbou zhoubných nádorů prostaty, penisu a varlat. Obsah je vhodný k přípravě studentů 5. ročníku ke zkoušce z onkologie a radioterapie. Text je doplněn o obrázky z plánování radioterapie nejčastějších typů onemocnění.

Přílohy:

Klíčová slova: onkologie, radioterapie, zhoubný nádor, mužský pohlavní orgán, genitál

autor: Jiří Petera, Milan Vošmik, Igor Sirák, Jan Jansa | pracoviště: Klinika onkologie a radioterapie | publikováno: 6.9.2012 | poslední úpravy: 6.9.2012
citace: Petera Jiří, Milan Vošmik, Igor Sirák, Jan Jansa: Komplexní léčba zhoubných nádorů mužských pohlavních orgánů. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty v Hradci Králové [online] 6.9.2012, poslední aktualizace 6.9.2012 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfhk.cuni.cz/clanky.php?aid=59>. ISSN 1803-280X.