Nitinol v medicíně

Použití materiálu s tvarovou pamětí v medicíně

popis fyzikálních vlastností materiálů s tvarovou pamětí a jejich typické aplikace v medicíně.

Přílohy:
ppt Nitinol v medicíně Stáhnout - Nitinol v medicíněOtevřít v novém okně - Nitinol v medicíně 15.12.2008 4.01 MB registrovaný uživatel Creative Commons License

Klíčová slova: Nitinol, shape memory

autor: Josef Hanuš, Jiří Záhora, Aleš Bezrouk | publikováno: 15.12.2008 | poslední úpravy: 14.10.2010
citace: Hanuš Josef, Jiří Záhora, Aleš Bezrouk: Nitinol v medicíně. Multimediální podpora výuky klinických a zdravotnických oborů :: Portál Lékařské fakulty v Hradci Králové [online] 15.12.2008, poslední aktualizace 14.10.2010 [cit. 2017-07-24] Dostupný z WWW: <http://mefanet.lfhk.cuni.cz/clanky.php?aid=5>. ISSN 1803-280X.